نتایج جستجو برای عبارت :

16 راز موفقیت زوجها:

تیپ شخصیتی من چیست؟

آزمون تیپ شخصیتی برای اندازه گیری ویژگی ها، استعداد ها و توانایی های افراد طراحی نشده است. بلکه هدف اصلی آن بررسی علایق افراد می باشد. این آزمون را نمی توان با تست های روانشناسی دیگر مقایسه کرد. با این حال می توان با استفاده از نتایج آن، توانایی ها و قابلیت های افراد را تجزیه تحلیل نمود.
مسئله این است که اگر درباره تیپ شخصیتی یکدیگر اطلاعاتی در اختیار داشته باشیم دنیایمان متفاوت خواهد بود. به لحاظ روانشناسی از شناخت ت
در حالی که کاندوم امروزه به یک جزء جدا نشدنی زندگی زناشویی اکثر زوجها تبدیل شده است, کمپانی های تولید کاندم به دنبال نوآوری و خلاقیت در انواع کاندوم ها برای ایجاد احساس بهتر برای زوجها در طول رابطه جنسی هستند.البته در دنیای امروز که هر شرکت یا کمپانی با هزینه های گزاف تبلیغاتی و بازاریابی به دنبال کسب سهم بیشتری از بازار هستند باید هوشمندانه انتخاب کرد تا در دام محصولات پر زرق و برق و بی فایده یا حتی گاهی اوقات خطرناک نیفتاد.خرید کاندوم فضا
لا یُدرى من بین الملایین من خدّام الأربعین وزوّاره أیهم أوفر حظّا وأعظم أجرا؟! ومَن السبّاق فی ماراثون الأربعین؟ إن قواعد الحساب لدى الله تضرب بقواعد الریاضیات عرض الجدار، فلیس من الیسیر بل من المستحیل أن نعرف خیر زائر وأفضل خادم من بین هذه الجماهیر الملیونیة. فلعلّ الأم أو الزوجة التی تعدّ حقیبة زوجها أو ابنها لتودّعه إلى الزیارة بلوعة الشوق واللهفة إلى قبر الحسین(ع)، دون أن تجد إلى الزیارة من سبیل، هی لا تقلّ أجرا ممّن أرسلته وودّعته ب
بابالمسترابة بالحبل
محمّد بن یعقوب ، عن علیّ بن إبراهیم ، عن أبیه ؛ و محمّد بن إسماعیل ، عن الفضلبن شاذان جمیعا، عن ابن أبی عمیر، عن عبد الرّحمان بن الحجّاج قال: سمعت أباإبراهیم علیه السلام یقول: إذا طلّق الرّجل امرأته فادّعت حبلاً انتظر تسعة أشهر فإن ولدت و إلاّاعتدّت ثلاثة أشهر ثمّ قد بانت منه(2) .
بابأنّ المطلّقة ثلاثا لا سکنى لها و لا نفقة
محمّد بن یعقوب ، عن أبی العبّاس الرزّاز، عن أیّوب بن نوح ؛ و أبی علیّ الأشعری،عن محمّد بن عبد الجبّا
1. دعوا دلیل جدایی نیست.
2. به تعهدات رابطه پایبند باشید.
3. چیزهای مورد علاقه او را بخرید.
4. هنگام ورود و خروج از خانه، همسرتان را ببوسید.
 5. گاهی کنسل کردن یک قرار، به بودن در کنار همسرتان می ارزد.
6. با خانواده او مانند خانواده خود رفتار کنید.
7. گفتن «دوستت دارم» هر چه بیشتر، بهتر.
8. هنگام بیماری با او مهربان باشید.
9. در نبود یکدیگر، کارهای خانه را انجام دهید.
10. از گفتن جوک های توهین آمیز خودداری کنید.
11. وقت شناس باشید.
12. با افرادی که پشت همسر شما
آشنایی ترکیب های
کاندوم فضایی با عکس برای لذت بیشتر بصورت غیرحضوری
در دنیای امروز که تکنولوژی و نوآوری حرف اول را در تولیدات میزند هرروز در
هر شاخه ای باید شاهد عرضه محصولی جدید باشیم.کاندوم نیز از این قاعده مستثنی نیست
و نخواهد بود.در حالی که کاندوم امروزه به یک جزء جدا نشدنی زندگی زناشویی اکثر
زوجها تبدیل شده است, کمپانی های تولید کاندم به دنبال نوآوری و خلاقیت در انواع
کاندوم ها برای ایجاد احساس بهتر برای زوجها در طول رابطه جنسی هستند
معرفی انواع
کاندوم فضایی با تصاویر برای لذت بیشتر با ضمانت
در دنیای امروز که تکنولوژی و نوآوری حرف اول را در تولیدات میزند هرروز در
هر شاخه ای باید شاهد عرضه محصولی جدید باشیم.کاندوم نیز از این قاعده مستثنی نیست
و نخواهد بود.در حالی که کاندوم امروزه به یک جزء جدا نشدنی زندگی زناشویی اکثر
زوجها تبدیل شده است, کمپانی های تولید کاندم به دنبال نوآوری و خلاقیت در انواع
کاندوم ها برای ایجاد احساس بهتر برای زوجها در طول رابطه جنسی هستند.البته د
اگر بخواهیم به چند مزیت رابطه دهانی در زوجها اشاره کنیم می توانیم از این موارد یاد کنیم:

رابطه دهانی امکان جذابی برای متنوع کردن رابطه جنسی به زوج ها می دهد. خوردن واژن و یا لیسیدن آلت تناسلی مرد باعث ایجاد نشاط و هیجان قبل از شروع یک رابطه جنسی می شود. معمولا شروع تحریک ناحیه تناسلی با خوردن واژن یا بوسیدن و لیسیدن آرام ناحیه مدخل مهبل و بخصوص کلیتوریس باعث ترشح و لغزندگی کافی مهبل و آمادگی آن برای مرحله دخول آلت بدون درد و سوزش می شود. در م
حاشیه نشین: شامل تمام کسانی است که در محدوده فضایی، اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی شهر حضور و سکونت دارند ولی نحوه اسکان ومعیشت آنها از جامعه شهری کاملاً متمایز است و در نتیجه با جامعه  شهری هماهنگ نشده اند.
تنظیم خانواده: عبارت از روشهایی است که به افراد یا زوجها کمک می کند تا از طریق بکارگیری آنها از حاملگی های ناخواسته جلوگیری کنند و فرزندان را در زمان دلخواه بدنیا آورند و فاصله بین حاملگی را تنظیم کنند و تعداد فرزندان خود را به دلخواه تعیین ن
دلم خیلی گرفته....
بدترین چیز تو این دنیا اینه بخاطر یه چی مورد حسادت قرار بگیری و نتونی بگی آهای فلانی من به خاطر همین چیزی که تو داری حسرتشو میخوری  خیلی اذیت شدم اذیت میشم و خواهم شد ...چون اگر هم بگی آبروی خودت میره، به قول دوستی زندگی ما از بیرون دیگران رو سوزانده و از درون خودمون رو...
کی روز خواستگاریش خودش میره خرید میوه انجام میده 
کی روز نامزدیش تنهایی میره کفش میخره تنهایی آرایشگاه میره و تنهایی بر می گرده...(بخاطر فوت پسر عمه م خیلی بی

عده ای از زوجها از دست همسرانشان شاکی هستند واز مشکوک بودن همسرشون به خود ناراضی هستند و میگویند هرجایی که میرویم به ما مشکوک میشوند و بدبینی بسیار حادی نسبت به من دارند.
شما اولین کاری که میکنید ببینید چه چیزی اورا نسبت به شما بدبین یا مشکوک کرده مثلا شاید شخصی از شما حرفی به همسرتان زده که باعث شده همسرتان روی شما زره بین بگذارد و به شما مشکوک شود.
اگر هیچ دلیلی نداشت و همسرتان بدون هیچ دلیلی به مشکوک شدن نداشت سعی کنید برای ازبین بردن ا

عده ای از زوجها از دست همسرانشان شاکی هستند واز مشکوک بودن همسرشون به خود ناراضی هستند و میگویند هرجایی که میرویم به ما مشکوک میشوند و بدبینی بسیار حادی نسبت به من دارند.
شما اولین کاری که میکنید ببینید چه چیزی اورا نسبت به شما بدبین یا مشکوک کرده مثلا شاید شخصی از شما حرفی به همسرتان زده که باعث شده همسرتان روی شما زره بین بگذارد و به شما مشکوک شود.
اگر هیچ دلیلی نداشت و همسرتان بدون هیچ دلیلی به مشکوک شدن نداشت سعی کنید برای ازبین بردن ا

عده ای از زوجها از دست همسرانشان شاکی هستند واز مشکوک بودن همسرشون به خود ناراضی
هستند و میگویند هرجایی که میرویم به ما مشکوک میشوند و بدبینی بسیار حادی نسبت به من دارند.
شما اولین کاری که میکنید ببینید چه چیزی اورا نسبت به شما بدبین یا مشکوک کرده مثلا شاید شخصی از
شما حرفی به همسرتان زده که باعث شده همسرتان روی شما زره بین بگذارد و به شما مشکوک شود.
اگر هیچ دلیلی نداشت و همسرتان بدون هیچ دلیلی به مشکوک شدن نداشت سعی کنید برای ازبین بردن
به طور کلی کابل شیلد دار به کابلی گفته می شود که شامل لایه محافظ داخلی باشد. هدف از شیلد دار کردن کابل ها محافظت اطلاعات جاری در کابل ها در برابر تداخلات الکتریکی و مکانیکی است. کابل های ابزار دقیق برای انتقال سیگنال های آنالوگ و دیجیتال در صنعت استفاده می شوند و اگر این کابل ها داری شیلد نباشند وقتی که در مجاورت کابل های پاور و یا نویز های الکتریکی قرار گیرند، نمی توانند پارامترهای صحیح را منتقل کنند و سیگنال های دریافتی ممکن است دارای خطا و
باید بگم آشنایی مجازی با حقیقی فرق داره
اگر چه در مجاز  ما با هم اشنا شده بودیم و همه چیز در ظاهر خوب بود ، اما باطن قضایا فقط در هنگام روبروشدن حقیقی مشخص می شه‌.
و همین اندکی دلهره برام داشت.
شبی که همتا قرار بود بیاد تا حدود ساعت ۸ صبح بیدار بودم و کارها رو می کردم.
اخه تو یکی کابینتها دونهای سیاه  پیدا کردم. همسر می گفت فضله موشه!
کل کابینتها  رو ریختم بیرون و آبکشیدم...

یه جارو موند که همسر گفت من می زنم تو برو یکم استراحت کن
خلاصه ۸ صبح خوابی
خانواده درمانی یا مشاوره خانواده یک نوع درمان یا استحکام بخشی به خانواده است که برای رفع مسائل خاصی که بر سلامت و عملکرد یک خانواده تأثیر می گذارد، طراحی شده است.زهرا علی آبادی،مشاور امور خانواده در این زمینه بیان داشت: این درمان می تواند مورد استفاده زوجها برای حل مشکلات زناشویی قرار گیرد که از طریق یک دوره جالب، انتقال عمده مشکلات یا آسیبها توسط یک مشاور خانواده متخصص برای ارزیابی و  حل مشکلات زناشویی و در ادامه در ودرصورت وجود فرزندان
فراگیری مضرات خرید کاندوم روش
عیرحضوری
معرفی فروشگاههای قابل اطمینان فروش کاندوم زنانه در شهرستانها
خرید کاندوم
فضایی چیست و کاندوم های عجیب و جالب
چه هستند ؟
در دنیای امروز که تکنولوژی و نوآوری حرف اول را در تولیدات میزند هرروز در هر
شاخه ای باید شاهد عرضه محصولی جدید باشیم.کاندوم نیز از این قاعده مستثنی نیست و
نخواهد بود.در حالی که کاندوم امروزه به یک جزء جدا نشدنی زندگی زناشویی اکثر زوجها
تبدیل شده است, کمپانی های تولید کاندم به دنب
فردا شب همتا باید برگرده شهرشون.
داشتم گوجه می شستم برای شام املت درست کنم ، همتا تو پذیرایی بود،
گفتم همتا چای می خوری بزارم؟
 گفت نه دستت درد نکنه.
گفتم دمنوشی چیزی می خوای بگو تعارف نکنی...
گفت نه فقط یچیزی ...
بلند شد بیاد توی آشپزخونه پیشم
انگار خیلی خجالت می کشید با ناخنش ور می رفت و آروم می اومد...
برگشتم گوجه ها رو برداشتم تا اگر چیزی می خواد بگه راحت باشه...
اومد پیشم و گفت بغل می خواد...
همدیگرو بغل کردیم 
گفت ببخشید دیشب و امروز همش همسر پی
به طور کلی کابل شیلد دار به کابلی گفته می شود که شامل لایه محافظ داخلی باشد. هدف از شیلد دار کردن کابل ها محفظت اطلاعات جاری در کابل ها در برابر تداخلات الکتریکی و مکانیکی است. کابل های ابزار دقیق برای انتقال سیگنال های آنالوگ و دیجیتال در صنعت استفاده می شوند و اگر این کابل ها داری شیلد نباشند وقتی که در مجاورت کابل های پاور و یا نویز های الکتریکی قرار گیرند، نمی توانند پارامترهای صحیح را منتقل کنند و سیگنال های دریافتی ممکن است دارای خطا و
* بسم الله الرحمن الرحیم *

اصل کلّی را در آیهٴ سورهٴ زمر این‌چنین مشخص کرد فرمود به اینکه خلقکم من نفسٍ واحدة ثم جعل منها زوجها و انزل لکم من الانعام ثمانیة ازواج : خدای سبحان از دام برای شما هشت زوج خلق کرد؛ از گوسفند اهلی و وحشی، گاو وحشی و اهلی و مانند آن، یا نر و ماده، فرمود: اینها را برای شما نازل کرد، نازل کرد نه یعنی خلق کرد، انزل به معنی «خَلَقَ» نیست، أنزل همان معنای انزال و معنای فرو فرستادن خود را دارد، ولی از مخزن غیب که «عنده خزائن
مقاله در مورد آغاز خلقت انسان
مقاله در مورد آغاز خلقت انسان
چکیده مقاله:
برای دانلود مقاله لینک زیر را کلیک کنید
مقاله آغاز خلقت انسان
آیات قرآن یه هر یدام در جائی قرار دارد به تفصیل تاریخ بشریت را بیان یرده، و حاصل این تفصیل این است یه نوع انسانی (البته به تمامی انواع انسانها یه حتی شامل سایر ادوار بشریت هم بشود) بلیه این نوعی یه فعلاً نسلش در روز زمین زندگی می یند نوعی نبوده یه از نوعی دیگر از انواع حیوانات و یا غیر حیوانات پدید آمده باشد مث
کوچک‌های بزرگ!
در زندگی مشترک، مشکلات و اختلافات کوچکی دیده می‌شود، مشابه مهمان کوچک دنیا، ویروس کرونا. این ویروس کوچک می‌تواند طی چند روز یک انسان قوی را از نفس بیندازد.
این مشکلات به‌ظاهر کوچک و بی‌اهمیت را نباید دست‌کم گرفت، بلکه باید هرچه سریع‌تر به‌دنبال درمان و رفع آن رفت. به تعبیر دیگر مشکلات زندگی مانند جدول حروف است. برای حل آن ابتدا باید سراغ مشکلات کوچک‌تر رفت، مشکلات بزرگ خودبه‌خود رفع خواهد شد.
با یکدیگر صحبت کنید
یکی از
این پژوهش باهدف تعیین اثربخشی رویکردامیددرمانی برکاهش دلزدگی زناشویی وافزایش شادکامی زناشویی انجام گرفته است.
روش پژوهش:شبه تجربی از نوع پیش آزمون وپس آزمون با گروه کنترل بوده است.به منظوراجرای پژوهش 30 زن متأهل که به صورت تصادفی در دو گروه آزمایش وکنترل قرار گرفتند.بر روی گروه آزمایش 8 جلسه آموزشی انجام شدوبر روی گروه کنترل مداخله ای انجام نگرفت.نتایج پژوهش باآزمون تحلیل کوواریانس نشان دادکه امیددرمانی برکاهش دلزدگی زناشویی زنان متأهل
پکیج (پروتکل) زوج درمانی دلبستگی- روایتی

دید کلی :

پکیج (پروتکل) زوج درمانی دلبستگی- روایتی در 16 صفحه فارسی در قالب فایل ورد قابل ویرایش

توضیحات کامل :

پکیج (پروتکل) زوج درمانی دلبستگی- روایتی در 16 صفحه فارسی در قالب فایل ورد قابل ویرایش

توضیحات ابتدائی
آماده شده در 14 جلسه درمانی
بصورت آموزش گروهی و فردی و دارای توضیحات کامل هر جلسه
16 صفحه ورد
قابل ویرایش ب
دانلود پاورپوینت نقش همراه و همسر 19 اسلاید دانلود نقش همراه و همسر 19 اسلاید تحقیق نقش همراه و همسر 19 اسلاید مقاله نقش همراه و همسر 19 اسلاید نقش همراه و همسر 19 اسلاید

دسته بندی
عمومی

فرمت فایل
zip

حجم فایل
1484 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
19

فرمت فایل : پاورپوینت 

قسمتی از محتوی پاورپوینت

تعداد اسلاید : 19 صفحه
نقش همراه و همسر ناهید خداکرمی عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی جهاد دانشگاهی تابستان 1387 khodakarami@sbmu.ac.ir همراه می تواند ه
مطالعات جدیدی در زمینه علل ناپایداری ازدواج صورت گرفته
است که چرا برخی زوج‌ها ناچار به ترک یکدیگر می شوند و چگونه برخی دیگر این
حالت را ندارند و تصمیم گیری هایشان کاملا رضایت بخش بوده است. بیشتر زوج
ها در ابتدای زندگی مشترک کمتر دچار اختلاف نظر و مشکلات اخلاقی می شوند.
بسیاری از همسران دلایل مختلفی برای ماندن در کنار یکدیگر دارند. اما
بسیاری دیگر نیز هستند که پس از مدتی به اختلافاتی بر می خورند که تصمیم
گیری های اولیه را منتفی کرده و ناچ
پروتکل حل تعارض های زناشویی با روش گلاسر
پروتکل حل تعارض های زناشویی با روش گلاسر (زوج درمانی گروهی به شیوه ی گلاسر) دارای 14صفحه میباشد با فرمت پی دی اف تهیه شده است

دسته بندی
روانشناسی

فرمت فایل
pdf

حجم فایل
318 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
14

پروتکل حل تعارض های زناشویی با روش گلاسر

پروتکل  حل تعارض های زناشویی با روش گلاسر (زوج درمانی  گروهی به شیوه ی گلاسر) دارای 14 صفحه میباشد با فرمت پی دی اف تهیه شده است.

فهرست مطالب
جلسه اول
جلسه دو
عشق در هنگام فکر کردن برای ورود به یک رابطه متعهد بلند مدت ، اولویت اصلی است. در حقیقت ، 88 درصد از آمریکایی ها گزارش می دهند که عشق مهمترین دلیل در نظر گرفتن ازدواج است . ما می خواهیم شریک زندگی خود را دوست داشته باشیم و عاشق آن باشیم.
روابط با فشار بیشتری نسبت به گذشته مواجه می شوند. علاوه بر استرس طولانی مدت مواردی مانند امور مالی ، انتقال زندگی و پویایی خانواده ، زوجین نیز با چالش های پیوند عاطفی و زنده نگه داشتن صمیمیت روبرو هستند .
ما هنگام
علل تعارض های زناشویی:
گاه دیده می‌شود مرد یا زن دائماً در صدد هستند خود را با رفتارها و انتظارات همسر، چه غلط و چه صحیح، سازش و تطبیق دهند. این حالت با وضعیف سازگاری مثبت، صبر و بردباری که لازمه هر زندگی جمعی و گروهی است، تفاوت دارد (کر، ۲۰۰۳؛ به نقل از لورانس لیتواک، ۲۰۰۶).
گاه دیده می‌شود در خانواده ای روابط اعضا نسبت به یکدیگر توام، با تحقیر و سرزنش و رفتارهای تند و خشن و اهانت آمیز است. بعضی اوقات در خانواده اشتباهات و خطاهایی از اعضا سر م
مرکز مشاوره روانشناسی جایی است که شاید لازم باشد همه ما حداقل یکبار به آن مراجعه کنیم؛ از آنجایی که رفتن به مرکز روانشناسی در تفکر امروزه ما به هیچ عنوان حتی شبیه پنج سال پیش نمی باشد و نگاهمان به مشاوره گرفتن و رفتن به مراکز روانشناسی تغییر کرده است، می توانیم با خیال راحت و احساسی از آرامش برای صحبت درباره خود و مشکلاتمان با یک مشاوره روانشناس مشغول صحبت شویم.
شاید پیش از این، تفکر عموم جامعه این بود که مشاوره گرفتن از یک روانشناس در مرکز
ناباروریاکثر زوجها پس از ازدواج در انتظار فرزند دار شدن هستند . ناباروری در حدود 15 تا 20 درصد زوجین دیده می شود. ممکن است پرسشهایی در ذهن زوجین مطرح شود برای مثال چقدر زمان میبرد تا یک زن حامله شود؟ معمول‌ترین دلایل ناباروری چیست؟ دلایل پزشکی برای ناباروری ؟آیا فاکتورهای نازایی غیرقابل‌توجیه و ترکیبی هم وجود دارند؟ناباروری فقط منوط به نزدیکی داشتن نیست . فاکتورهای متعددی، تکی یا ترکیبی، در ناباروری موثر هستند.در اینجا به شما کمک می‌کنیم
همراه باشید با روانشناسی ازدواج ، دانشی که اعتقاد دارد برای اینکه دو نفر در کنار هم خوب باشند ، ابتدا هر کدام باید برای خودشان خوب باشند و موقع تنهایی از دیگری به عنوان سپر استفاده نکنند.
ازدواج چیست؟
ازدواج، یکی از مهم‌ترین وقایعی است که در زندگی انسان رخ می‌دهد و چنانچه به موقع و مناسب انجام شود می‌تواند سلامت جسمانی و روانی فرد را تأمین کند. هم چنین ازدواج یکی از عوامل حمایت کننده در برابر آسیب‌های فردی و اجتماعی به شمار می‌رود و نقش ع
همراه باشید با روانشناسی ازدواج ، دانشی که اعتقاد دارد برای اینکه دو نفر در کنار هم خوب باشند ، ابتدا هر کدام باید برای خودشان خوب باشند و موقع تنهایی از دیگری به عنوان سپر استفاده نکنند.
ازدواج چیست؟
ازدواج، یکی از مهم‌ترین وقایعی است که در زندگی انسان رخ می‌دهد و چنانچه به موقع و مناسب انجام شود می‌تواند سلامت جسمانی و روانی فرد را تأمین کند. هم چنین ازدواج یکی از عوامل حمایت کننده در برابر آسیب‌های فردی و اجتماعی به شمار می‌رود و نقش ع

1ـ فضیلت دانش طلبى.مـن سلک طریقا یطلب فیه علما سلک الله به طریقا الـى الجنه ... و فضل العالـم علـى العابـد کفضل القمـر علـى سـائر النجـوم الیله البـدر.(1) هرکه راهى رود که در آن دانشـى جـوید ، خداوند او را به راهى که به سـوى بهشت است ببرد ، و برترى عالـم بر عابـد ماننـد برتـرى ماه در شب چهارده بـر دیگـرستارگان است .ستارگان است .2ـ دین یابى ایرانیان.لو کان الدیـن عند الثریا لذهب به رجل من فارس ـ او قال ـ مـن ابناء فارس حتى یتناوله ،(2) اگـر دین به

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها