نتایج جستجو برای عبارت :

اسکن خواستگار با این سه روش!

خواستگار صوری برای دختران در قبال دریافت پول!
خراسان نوشت:
به تازگی صفحاتی در فضای مجازی در حال فعالیت هستند که خدمتی غریب و بدیع ارائه می‌دهند؛ ارسال خواستگار صوری به تمام شهرهای ایران!
بهانه این اجاره خواستگار، که با هزینه‌ای بالای صدهزار تومان انجام می‌شود نیز کسب آبرو و اعتبار بین اقوام و آشنایان بیان شده است.
در واقع فردی به عنوان خواستگار پا پیش می‌گذارد تا خانواده دختر بتوانند به دیگران اعلام کنند که دختر آن‌ها نیز خواستگار دار
دختره نوشته ۵۰۰ تا خواستگار داره 

من هر چی فکر میکنم میبینم ۵۰۰ تا خواستگار خیلی زیاده،
فکر کنم باباش اینو گذاشته تو دیوار...
‌.....................................................................................
اوضاع مملکت دارد بسویی پیش میرود که 

شبهای جمعه اموات برای ما فاتحه می خوانند

شادی روح زنده ها الفاتحه......

عروس بزرگه رو به همگی : 
حتی من همین الانش هم خواستگار داشتم !! 
عروس وسطی : منم منم اینقدر خواستگار داشتم و الانم دارم !!
عروس کوچکه : منم داشتم ولی نه الان ! تا قبل ازدواج خواستگار داشتم الان دیگه خواستگار ندارم و خوشحالم من باب این ! 
برادران گرامی همه سکوت نموده و به این حرفا فقط گوش نموده !
من تو اتاق بودم و تو دلم گفتم : مثلا که چی این حرفا الان چه معنا دارد ؟ الان شما هر کدومتون شوهر دارین جلوی شوهراتون اینا رو میگین میخواین چی رو ثابت کنید
اپلیکیشن QR Code & Barcode Scanner تنها برنامه اسکن بارکد و QR کدی هست که لازم دارید . برنامه های دیگه رو پاک کنید و یکبار برای همیشه پرونده اپلیکیشن اسکن بارکد و ببندید . ساده و سریع . دسترسی دوربین و اینترنت و بهش بدید و اسکن و شروع کنید . تمام .
ادامه مطلب
VueScan Pro نرم افزاری کامل و عالی به منظور اسکن کردن تصاویر مختلف می باشد ، این نرم افزار کیفیت اسکن تصاویر و عکس های شما را به شکل قابل ملاحظه ای افزایش داده و نتیجه ی بهتری در خروجی ارائه می دهد.

همچنین دارای تنظیمات قدرتمند و پیشرفته ای است که استفاده از آن منجر به افزایش کیفیت تصاویر اسکن شده ی حاصل از اسناد می شود.
ادامه مطلب
نزدیک ۶صبح است و من هنوز توی تخت از این پهلو به آن پهلو می شوم. چند هفته ای است سرم شلوغ تر از قبل شده. بیشتر پول در می آورم. چند موقعیت کاری خوب را رد کرده ام و ایضا چند خواستگار خوب تر را. می دانید برعکس آدم های دیگر پول و کار و خواستگار همیشه دنبالم می آیند. مامان می گوید چرا مثل بقیه دخترها رفتار نمی کنی. باید از خدایت باشد که هر چه سنت بیشتر می شود خواستگار بیشتری پیدا می‌کنی! غمگین می شوم که چرا برای مامان یک دختر عادی نیستم. چرا هزار سال است ت
سلام
من ترم آخر کارشناسی‌ام، کنکور ارشد امسال ثبت نام کردم ولی انگیزه و حوصله ارشد خوندن ندارم، از طرفی خواستگار زیادی هم ندارم. دلیل من واسه عدم تمایل به ارشد، ازدواج نیست بلکه می خوام برم سرکار، اون هم معلمی که خیلی دوستش دارم و حس می‌کنم رسالتی هست که باید هر چه زودتر انجامش بدم...
اما خانواده م میگن برو ارشد بخون که توی دانشگاه خواستگار پیدا کنی!، حق دارن نگران هستند چون بقیه دختران واسه شون حداقل ماهی یه خواستگار میاد ولی من سالی سه تا
من یه دختر 24 ساله هستم و معلم. 
از نظر قیافه عادی و از نطر وضع مالی خانوادگی متوسطیم . 2 خواهر و 1 برادر بزرگتر از خودم دارم که‌ هیچ کدوم از اون ها ازدواج نکردن. اون ها هم تأ حدودی شاغل هستند. شاید خیلی از شما فکر کنید که‌ دختر معلم خواستگار زیاد داره اما این موضوع اصلا در مورد من‌ درست از آب در نیومده! تا 2 سال قبل خیلی به‌ ازدواج فکر نمیکردم و همین باعث شد که‌ اون تعداد کمی خواستگار رو هم که‌ داشتم جواب رد بدم، البته خیلی ناراحت نیستم چون آمادگ
تکنولوژی اسکن اسناد و مدارک  اسکن داک دات بلاگ یکی از بزرگترین  و سریع ترین سیستم های پیشرفته  اسکن و تصویر برداری دیجیتال را  در کشور در اختیار دارد که هم اینک سازمان های بسیاری خدمات |اسکن سازمانی|بایگانی دیجیتال | اسکن اسناد و مدارک مالی|اسکن مدارک دانشگاهی | اسکن کتاب خانه های بزرگ| را در این  مرکز انجام می دهند .
ادامه مطلب
اگر به همسر یا خواستگار خود شک کرده اید که در مورد موضوعی به شما دروغ می گوید و قصد دارید بفهمید آیا واقعا دروغ می گوید یا نه این مقاله را دنبال کنید . در این مقاله روش های تشخیص راست یا دروغ بودن گفته های افراد را می آموزید .

ادامه مطلب
اسکنر فلت مسطح تخت پلاستک مدل 4800
Plust Opticbook 4800 Photo scanner
سرعت اسکن:3.6 ثانیه
کیفیت اسکن:1200*2400
قابلیت تشخیص متن ocr:دارد
سایز اسکن:a4
قابلیت اسکن دورو:ندارد
اسکن نگاتیو:ندارد
لطفا برای اطلاع از موجودی و قیمت نهایی Plustek 4800 تماس بگیرید:
مهام پرینت 02188863954
اسکنر Plustek Opticbook 4800 Photo Scanner یک راه حل سریع ، مقرون بصرفه ، ساده و ابتکاری برای اسکن کردن کتاب ها ، مجلات و سایر اسناد می باشد . اسکنر Plustek Opticbook 4800 Photo Scanner شامل تمام تکنولوژی های بروز است که شما در کسب و کا
دلایل خواستگار نداشتن دخترها چیست ؟

1- هیچ مردی کامل نیست :اگر شما از آن دسته از دخترها هستید که برای مرد مورد نظرتان چک لیستی از ویژگی ها شامل : شغل ، دیدگاه ، شخصیت ، خانواده ، مدل ماشین ، درآمد و … را درست کرده اید باید بدانید ممکن است تا آخر مجرد بمانید چون هیچ مردی کامل نمی باشد .
ادامه مطلب

1- هیچ مردی کامل نیست :اگر شما از آن دسته از دخترها هستید که برای مرد مورد نظرتان چک لیستی از ویژگی ها شامل : شغل ، دیدگاه ، شخصیت ، خانواده ، مدل ماشین ، درآمد و … را درست کرده اید باید بدانید ممکن است تا آخر مجرد بمانید چون هیچ مردی کامل نمی باشد .
ادامه مطلب

ادامه مطلب
بعضی از اسکنرها از جمله اسکنرهای kodak این قابلیت را دارند که در هنگام اسکن دو رو صفحاتی که سفید بوده را اسکن نکنند.
برای فعال و تنظیم این ویژگی به setting نرم افزار اسکنر رفته و به دنبال گزینه blank page removal بگردید.
این گزینه دو انتخاب دارد یکی بر اساس سایز کاغذ و دیگری بر اساس میزان نوشته که می توان درصد آن را مشخص کرد.
یعنی اگر درصد را 10 تعیین کنید صفحاتی که زیر 10درصد متن دارند را اسکن نمی کند.
اسکن کرونری کلسیم چگونه انجام می شود؟

اسکن کرونری کلسیم چیست

اسکن کرونری کلسیم
آزمایشی خاص با اشعه ایکس می باشد که سی تی نامیده می شود و برای مطلع شدن
از افزایش کلسیم در پلاک استفاده می شود؛ پلاک هایی که در دیواره رگ های
قلب قرار دارند. از اسکن کرونری برای بررسی بیماری قلبی در مراحل اولیه استفاده می شود.
ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب

ادامه مطلب
گرچه دنیای امروز دنیایی به‌شدت دیجیتال است، کاغذها هنوز اهمیت خود را از دست نداده‌اند و گاهی لازم می‌شود سند یا تصویر خاصی را چاپ یا اصطلاحا پرینت کنید. امروزه با امکانات بومی اندروید و همچنین با نصب برنامه‌هایی که برای این منظور طراحی شده‌اند، به‌راحتی می‌توان اسناد مختلف را چاپ یا پرینت کرد. درصورت نیاز به اسکن کردن اسناد هم می‌توانید به‌واسطه اندروید با دستگاه اسکنر کار خود را انجام دهید و یا بدون نیاز به اسکنر فیزیکی، از دوربین گ
اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS 040 B
اسکنر اسکن زی BQS 040 B
اسکنر قابل حمل اسکن زی BQS040B اسکنری با طراحی پیشرفته و فوق باریک است که دستگاهی قوی را در دستان شما قرار می‌دهد.
این اسکنر جیبی کوچک با تکنولوژی بلوتوث بهترین انتخاب شما برای اسکن اسناد است.
ضمنا
این مدل اسکنر تا 32 گیگابایت حافظه را می‌تواند پشتیبانی کند که اگر با
کیفیت معمولی اسکن کنید ظرفیتی معادل 25000 صفحه A4 را در اختیار شما قرار
می‌دهد. عرض قابل اسکن این دستگاه 21 سانتی متر و طول قابل اس
اسکنر قابل حمل اسکن زی مدل BQS 040 B
اسکنر اسکن زی BQS 040 B
اسکنر قابل حمل اسکن زی BQS040B اسکنری با طراحی پیشرفته و فوق باریک است که دستگاهی قوی را در دستان شما قرار می‌دهد.
این اسکنر جیبی کوچک با تکنولوژی بلوتوث بهترین انتخاب شما برای اسکن اسناد است.
ضمنا این مدل اسکنر تا 32 گیگابایت حافظه را می‌تواند پشتیبانی کند که اگر با کیفیت معمولی اسکن کنید ظرفیتی معادل 25000 صفحه A4 را در اختیار شما قرار می‌دهد. عرض قابل اسکن این دستگاه 21 سانتی متر و طول قابل اسکن
سلام
من به این که سن ازدواج رفته بالا کاملا واقفم و حالا به دلایل مختلف که موضوع بحثم نیست، ولی به نظر شما اینکه یکی میاد میگه چرا هیچ کسی منو نمیگیره یا چرا هیچ کسی نمیاد خواستگاریم یا کجا برم شوهر پیدا کنم ... یه خورده نازیبا نیست؟  همه ی جذایبت یک خانم مگه به غرورش نیست ؟ مگه به مستقل بودنش نیست؟ 
بازم میگم همه دل شون میخواد ازدواج کنن . به مرد و زنش هم ربطی نداره. ولی اینکه یه نفر علنا بیاد بگه  هیچ کسی منو نمیگیره ، جز اینکه یه تصور بد تو ذهن

ادامه مطلب
همیشه به ازدواج فکرمیکردم ولی دلم نمیخواست تا قبل از تموم شدن دانشگاه وارد این مسائل بشم.هر وقتی هم که کسی ازم میپرسید چرا شوهر نمیکنی سریع میگفتم مگه من چندسالمه؟!تقریبا از ۱۳سالگی خواستگار داشتم ولی به هیچکدوم اجازه ی اینکه رسما بیان خونمون خواستگاری رو نمیدادیم و منم نمیدونستم اصلا مراسم خواستگاری چیه و چجوری برگزار میشه.یه روز مامانم شروع کرد به حرف زدن درمورد ازدواج و اینکه برای دختر فلانی خواستگار اومده و اون هم بااینکه سنش کمه قبو
پژوهشگران تایوانی بین بیماری سرطان و اشعه ساطع شده هنگام سی تی اسکن رابطه معناداری پیدا کردند. آنها تشخیص دادند که افراد قرار گرفته در معرض تشعشع با احتمال بیشتری به سرطان تیروئید ، لوسمی و سرطان غدد لنفاوی غیر هادکین مبتلا می شوند.
ادامه مطلب
پژوهشگران تایوانی بین بیماری سرطان و اشعه ساطع شده هنگام سی تی اسکن رابطه معناداری پیدا کردند. آنها تشخیص دادند که افراد قرار گرفته در معرض تشعشع با احتمال بیشتری به سرطان تیروئید ، لوسمی و سرطان غدد لنفاوی غیر هادکین مبتلا می شوند.
ادامه مطلب
سلام به همه
دلم گرفته و شب های بسیاریه که با گریه میخوابم و روز همه ش افسرده و دل مرده ام، جریان از یک خواستگاری شروع شد؛
من دختری بودم که خواستگار کمی داشتم، فقط یک دونه خواستگار رسمی رد کردم، اونم در سن کم و چون واقعا هیچ چیزی از زندگی مشترک حالیم نبود، ولی بعد اون نمیدونم چی شد هیچ وقت خواستگاری نداشتم و اصلا به چشم نمیومدم، انگار خدا بختم رو بست و از نگاه جنس مخالف منو انداخت، تو مراسمات و دانشگاه با اینکه همه میدونستن چقدر خوش اخلاقم ول
سلام 
راستش این چیزی که میخوام بگم شاید بهش بخندید یا ...، اما واقعا برام دغدغه شده و کلافه ام کرده... من یه دختر دم بختم با خانواده ای با آبرو و با شخصیت که واقعا تو  زندگیم آرامش دارم و کلا خانواده خوبی دارم الحمدلله... اما روم نمیشه خواستگار تو خونه راه بدم و یه جورایی خجالت میکشم ...
خونه مون نوسازه و داخلش خوبه اما بیرونش!، یعنی چطوری بگم..!؟، نمای بیرونش خوب نیست و هر چی به بابام میگم نماش رو درست کن اما...، تا حالا صد بار هم خواهر و برادرهام  به
انتخاب همسر از بین چند خواستگار خوب

انتخاب همسر خوب

شاید داشتن چند خواستگار بطور هم زمان، احتمالا در آغاز امر ظاهرا جذاب و شورانگیز به نظر برسد. ولی درواقع چنین موقعیتی چالشی بزرگ برای یک دختر است. سختی این حالت در این است که وی از بین چند مورد ازدواج، باید یک فرد را برای ادامه روابط و تشکیل زندگی مشترک انتخاب کند و تصمیم گیری و انتخاب در این وضعیت میتواند اسان نباشد.
ادامه مطلب
سلام.من دختر هستم 28 ساله و شاغل . از یک طرف دوست دارم ازدواج کنم از طرف دیگه وقتی خواستگاری میاد کلا حالم خراب میشه و از ازدواج فراری میشم.
وقتی اون خواستگاری به سرانجام نمیرسه ی نفس راحت میکشم. از خودم تعجب میکنم که چرا اینطوریم؟ کلا وقتی خواستگاری نیست دنبالشم. وقتی پیش میاد افسرده میشم و میخوام زودتر تمام بشه.
اضطراب شدید میگیرم . من باید چیکار کنم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.

مطالب مرتبط :
چرا ازدواج سخت شده و چرا خیلی ها خواستگار کم دارن
سلام 
من دختری ۲۹ ساله هستم و میخوام به موضوعی اشاره کنم که ندیدم اینجا ازش حرفی شده باشه.  ۶ ساله خواستگار دارم، اما به خاطر این که قیافه‌ شون به دلم نمی‌نشست، نتونستم ازدواج کنم، من به دنبال پسر خوشگل نیستم، همین که به دلم بشینه کافیه، این مشکل اکثر دخترهاست، هر وقت خواستگار میاد کفری می‌شم از این که چرا این بار هم نشد انتخاب کنم؟ 
خود پسرها هم رعایت نمی‌کنند که باید یه سنخیتی بین ظاهر، فرهنگ و سواد هر دو طرف باشه، و میرن خواستگاری د
پاورپوینت جامع و کامل مبانی سی تی اسکن
کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت مبانی سی تی اسکن در حجم 69 اسلاید بهمراه پاورپوینت آشنایی با CT Scan در 31 اسلاید قابل ویرایش می باشد که پس از پرداخت آنلاین ،میتوانید این محصول را دریافت و دانلود نمایید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت مبانی سی تی اسکن ، بخشی از متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید 2
تعریف
سی تی اسکن یک روش تصویر برداری است که در حقیقت به معنای تصویر بردار
سلام دوستان عزیز
صحبتی که دارم یه درخواست هستش از کسانی که تو موقعیت شبیه خانواده من هستن ممنون میشم بهش توجه کنید .
یه خانواده 6 نفره هستیم، 3 تا خواهر دارم و پدرم بشدت تعصبی ،من دختر دوم خانواده هستم و شاغلم، 23 سال دارم، همه خواهرها 3 سال با هم اختلاف سنی داریم، خواهر بزرگترم هم شاغل هستش، برای ازدواجش خواستگار داره اما خیلی مشکل پسنده و اگه خواستگاری برای ما بیاد علنا مخالفت میکنه، یعنی کسی جرات نمیکنه بگه خواستگار دارم. 
یه دختر جوون باید

ابزاری برای تشخیض بارکد تقلبی و تعیین کشور سازنده محصول در گوشیهای اندروید.
با استفاده از این برنامه شما می توانید به سرعت بارکد روی محصولات مختلف را اسکن کرده و کشور تولید کننده آنرا مشاهده کنید.امکان وارد کردن دستی بارکد نیز در برنامه تعبیه شده است تا تنها با وارد کردن سه رقم اول بارکد، شما از کشور تولید کننده محصول مطلع شوید.این برنامه علاوه بر بارکد، انواع مختلف QR Code را نیز اسکن کرده و نتیجه اسکن را به شما نمایش می دهد.
حجم فایل : 3
سلام 
من یه دختر 25 ساله ام، در مورد عدم توانایی در تصمیم گیری، اون هم در این سن میخوام صحبت کنم. میخوام یه سناریو تکراری از همه خواستگاری های رسمیم رو تعریف کنم.
بسم الله الرحمن الرحیم
من با یک پسر شروع کردم به صحبت کردن، من گوش میدم، آشنا میشم، در نهایت هیچ تصمیمی نمیتونم بگیرم و چون نمیتونم تصمیم بگیرم رد می کنم... و این چرخه ادامه دارد ...
یا یه چرخه دیگه رو تعریف کنم پسره میاد ازش خوشم میاد منتها به خاطر ترس از اینکه نکنه اشتباه میکنم یهو پشی
سلام دوستان
من حدود دو سال با دختری بودم و رابطه ما فراز نشیب هایی داشت، ولی در کل خوب بودیم. ایشون در این مدت خواستگارهایی داشتن ولی همه رو رد میکردن تا اینکه خواستگار براشون اومد و پدرشون گفتن باید ازدواج کنید، با وجود مخالفت دختر پدرشون گفتن باید ازدواج کنی وگرنه قید خانواده ت رو باید بزنی ، دختر مورد علاقه بنده هم از یه مرحله ای کم آورد و گفت دیگه نمیکشم تو هم برو تا از دست من و خانوادم راحت بشی ولی هر چی گفتم بمون گفت نه دیگه نمیتونم.
ببین
بارها در خانواده برتر سواالاتی از خانم ها مطرح شده که چرا خواستگار میره و برنمیگرده، یا اینکه چرا خواستگار برام معرفی میشه اما خواستگاری نمیان؟! میخوام تجربه خودم رو بگم. شاید پاسخی باشه برای دخترانی که براشون سواله.
سال گذشته برادر ما، دختر خانمی رو جایی دیده بود و پسندیده بود، (شناختش در حد فقط اسم، فامیل،آدرس خونه، سلام و خداحافظ بود). اومد به خانواده اطلاع داد و گفت یک همچین فردی هست، برید ببینید آمار بگیرید چه جوریاست و این ها کی هستند
این ایمانی که در خواستگار از طرف دین ملاک شمرده شده در چه حدی است؟ برای روشن شدن بحث مثالی میزنم؛
آقایی رو در نظر بگیرید که نماز نمیخوانند ولی روی حلال و حرام خیلی حساس هستند، آیا همین شاخصه حلال و حرام برای با ایمان بودن ایشان کافی نیست یا حتما باید نماز بخوانند ؟
تا به حال از چندین استاد این سوال رو پرسیدم و جواب آنها این بوده که نماز خیلی مهم است کسی که نماز نخواند مورد مناسبی نیست ولی اگر این اهمال در سایر امور دینی اش باشد که به زندگی مشت
اسکن کف پا برای بسیاری ناشناخته است. می توان گفت افراد با مراجعه به مراکز اسکن کف پا میتوان نسبت به اسکن کردن کف پای خود و مشکلاتی که در این ناحیه از بدن وجود دارد از جمله تشخیص علت درد کف پا پرداخت و نسبت به تولید کفش و کفی‌های متناسب با کف پا اقدام کرد.
مراکز اسکن کف پا در نمونه‌های مختلفی موجود هستند که افراد می‌توانند از آن‌ها استفاده کنند. مراکز اسکن کف پا در شهرها و مناطق مختلف وجود دارد که افراد با استفاده از آنها بهترین کفش‌ها و یا ک
جت اسکن مدل ZH V200
جت اسکن مدل ZH V200 :شرکت جت اسکن یکی از با سابقه ترین شرکت ها در تولید سنسور های فلزیابی جهت اندازه گیری در اعماق و محیط های باستانی و کشف اهداف پنهان در اعماق زمین  می باشد . در جدیدترین محصول این شرکت مدل : Z.H.V200 از جدیدترین تکنولوژی روز دنیا با سرعت بالا استفاده شده که باعث شده این محصول نسبت به سایر محصولات هم رده خود دارای تمایز شود . توازن کاملا هوشمند لازمه کار دقیق است که در این سیستم از بهترین مدل توازنگر استفاده شده است .
دوسم داره خیلی ...
وقتی امروز گفت خواستگار اومده برام و من گفتم جوابت چی بوده ،بعد چند دقیقه جواب داد ،تو این تایم واقعا پریشان شدم  ،من که هی اذیتش میکردم که زودتر ازدواج کن برو و کلی سر به سرش میزاشتم ولی فهمیدم یه حسی دارم بهش ...ولی 100 درصد مطمعن نیستم ،پس مثل قبل آرام میرم جلو ببینم چی پیش میاد.
تو این 6 ماه طوری تغیرر کرده که اصلا قابل تصور نیست اوون فرد 6 ماه قبل کجا و این کجا ،آدم جدید شده
نمی دونم چی منو دوست داره ،کلی خواستگار خوشتیپ و پولد
سلام
به خاطر ترس از خیانت همسر حاضر به ازدواج نمیشم
هیچ وقت نتونستم مرد ها و زن هایی را که خیانت میکنن رو درک کنم. خوب راستش من هر وقت این جور اخبار را شنیدم زجر کشیدم ولی همیشه سکوت کردم، حالا میشه بگین چه طور میتونم این مشکل را حل کنم؟ چون واقعا احساس تنهایی میکنم ولی همین ترس باعث رد کردن خواستگار میشه.
چه طور میشه یه مرد واقعی را از بقیه تشخیص داد؟، خودم باید چه کارهایی انجام بدم تا این زجر را نکشم ؟، آیا درسته بگم مردانی که اهل دوستی با جن
با توجه به جرایمی که طی این سالها شاهد آن بوده ایم , من الجمله قاچاق و جاسازی مواد مخدر و یا حتی اسلحه در کف خودرو که قابل رویت نبوده و حتی با بازرسی خودرو هم نمی توان آنها را پیدا کرد, شرکت حافظان حریم سپاهان به طراحی و تولید اسکنرهای کف خودرو پرداخته تا عمل بازرسی انواع خودرو را آسان گرداند.
سیستم های اسکن کف خودرو در دو مدل طراحی و تولید گردیده اند :
سیستم اسکن کف خودرو ثابت
سیستم اسکن کف خودرو پرتابل
دسته ی اول یعنی سیستم های اسکن کف خودرو ثا
سلام
من آرشیو خانواده برتر رو می خوندم خیلی سوالاتی دیدم که یه دختر مذهبی کجا بره که خواستگار مناسب براش پیدا بشه که جواب ها مسجد و هیئت و این جور جاها بود.
ولی سوالی ندیدم که یه دختر غیر مذهبی باید کجا بره که دیده بشه، من خودم دختر ۲۱ ساله ای هستم، ظاهر خوبی دارم و خدا رو شکر زندگی خوبی داریم، خانواده و وضع مالی خوب، از فامیل ها هم خواستگار دارم ولی ازدواج فامیلی رو اصلا نمی پسندم به جز اقوام کسی نیست که منو ببینه نه اطراف مون نه دانشگاه، چون ر
سلام به همه کاربران محترم خانواده برتر و تمام کسانی که این پست و میخونن
یکی دو سالی هست که توی خانواده برتر هستم با نام کاربری zahra.khanom ، من دختری هستم مذهبی و چادری که ۱۹ سالمه و چند وقت دیگه میرم تو بیست سال، چهره م اون طوری که بقیه میگن خوب و جذابه، قدم هم متوسط، هیکلم هم وخوب و پر، (البته با باشگاه رفتن ساختمش! ، عینکی و دانشجو هستم.
چند وقتی هس که خیلی ذهنم درگیر خاستگار و خاستگاری شده، شاید بخندید ولی تا حالا واسه ازدواج کردن، تفریبأ خیلی ن
سلام
دوستان بنده دختری هستم که قراره برام خواستگار بیاد؛
ما خیلی کم جمعیتیم، برای همین اومدم اینجا تا نظرات شما رو هم بدونم و برادری هم ندارم که از دید مردونه خودش منو راهنمایی کنه.
چیزی که ذهنم رو درگیر کرده چند تا سوال زیره که هم پسرها هم خانوم های باتجربه لطفا جوابم رو بدین:
1- موقع ورود خواستگار و خونواده شون بهتره من هم همراه خونواده م به استقبال برم یا بعدا بیام واسه خوش آمد گویی؟ 
خونه ما یه جوریه که اگه بخوام از اتاق بیرون بیام درست رو
نوشتن اسکریپت اسکن سیستم های LIVE در شبکه در بش (BASH)

درود به همه !
سلام دوستان . امروز اومدم یه اسکریپت خیلی باحال دیگه رو باهم برسی کنیم .
این اسکریپت رو با نام PING SWEEP میشناسنش . کارش اینه که میاد کل رنج آی پی های شبکه رو اسکن میکنه و آی پی های لایو و فعال رو توی شبکه شناسایی میکنه . (روش های بهتری هم غیر PING SWEEP هست )
ادامه مطلب
سلام به دوستان خانواده برتر
من دختر ۲۱ ساله و دانشجوی ترم سه مشاوره  هستم، پدرم در نوجوانی من فوت شد و من با مادرم زندگی میکنم. راستش سوال من در مورد ازدواج هستش. من تو شرایطی هستم که هم تنهایی خیلی بهم فشار میاره و هم نیاز های جسمی خودم رو دارم. 
از طرفی یه مساله ای هست که من به دلیل اضطراب زیادی که دارم حتی میترسم که خواستگار راه بدم چون عزت نفس پایینی دارم و روم نمیشه رو در رو با خواستگار حرف بزنم و بخاطر همین مادرم هم که این قضیه رو میدونن نظ
کی گفته سن یه عدده؟بازیکن های فوتبال هر چه قدر هم که خوب باشن از یه سنی به بعد دیگه نمیتونن اون بازیکن سابق باشننمونه اش همین رونالدو که کسی نمیتونه انکار کنه بازیکن بزرگیه ولی پرز احساس کرد دیگه مثل سابق نیست و فروختش به یوونتوس و تو یووه هم افتش مشهودهبرای خانم ها تو یه بازه سنی خیلی خواستگار میاد ولی اگه خواستگارها رو رد کنن دیگه معلوم نیست خبری از خواستگار باشهبرای اقایون هم تا یه سنی ذوق و شوق ازدواج رو دارن وقتی سنشون از یه بازه ای گذشت
واتساپ هم مثل سایر نرم افزارهای پیام رسان برای جلب رضایت کاربران ، علاوه بر نسخه موبایل دارای نسخه های دسکتاپ و وب هم هست ، اما بر خلاف سایر نرم افزارها که استفاده از نسخه وب و دسکتاپ شان ، تنها نیاز به وارد کردن شماره همراه و دریافت کد فعال سازی است ، برای استفاده از این نسخه ها و دسترسی به حساب کاربری تان ، باید QR کد واتساپ را اسکن نمایید.
اگر سراغ این نسخه ها رفته باشید حتما متوجه شده اید که برای اسکن QR کد واتساپ نیاز به نسخه موبایلی این برنا
اسکنر اسکن زی BQS030
رزولوشن اپتیکال: dpi 600*300
حداکثر سایز کاغذ: A4سرعت اسکن: 12 ثانیه به ازای هر برگ
معرفی اسکنر اسکن زی BQS030
امروزه استفاده از اسکنر سبک و قابل حمل طرفداران زیادی پیدا کرده است. یکی از شرکت های فعال در زمینه طراحی و تولید اسکنرهای قابل حمل، شرکت اسکن زی است که اسکنر مدل Scanzee BQS030 یکی از محصولات آن است. 
اسکنر اسکن زی BQS030
با طراحی ظاهری زیبا و قابلیت اسکن به هر دو صورت رنگی و سیاه و سفید، یکی
از مناسب ترین اسکنرها برای استفاده های
جزوه اسکن شده درس اقتصاد مهندسی فرمت فایل دانلودی: .rarفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 96حجم فایل: 16594 کیلوبایت قیمت: 10000 تومان 
دانلود جزوه اسکن شده درس اقتصاد مهندسی،

در قالب pdf و در 96 صفحه.

پرداخت با کلیه کارتهای عضو شتاب امکان پذیر است.

سلام
۲۷ سالمه. مدتی با دختر آشنا شدم و قصد ازدواج باهاش رو دارم. موردی که هست اینه که من سطح سوادم دیپلمه و کارگرم. ایشون درسش خوبه. یعنی خیلی خوبه. معدل سال آخر دبیرستانش شده ۱۹ و ۷۵. این طور که پیداست میخواد درسش رو ادامه بده و دانشگاه بره و در آینده شغلی پر درآمد از طریق رشته ای که میخواد بخونه داشته باشه. در تصمیمش هم جدی هست.
الان موردی ذهنم رو مشغول کرده، این که اختلاف سطح سواد در آینده مشکل ساز نمیشه؟، نشه اون طوری که بخواد خودش رو بالاتر ب
اسکنر اسکن زی BQS040B
حداکثر سایز کاغذ: A4سرعت اسکن: 8 ثانیه به ازای هر برگ A4
معرفی اسکنر اسکن زی BQS040B
اگر
به دنبال یک اسکنر قابل حمل و جیبی با کارایی و کیفیت ساخت بالا هستید،
اسکنر اسکن زی BQS040B می تواند یک انتخاب مناسب برای شما باشد.
برای اسکن با اسکنر اسکن زی BQS040B نیازی به اتصال به کامپیوتر ندارید و تنها با کشیدن اسکنر اسناد بر روی سطح صاف سند مورد نظر (شامل کتاب، عکس و حتی اعلامیه های روی دیوار) می توان از آن اسکن تهیه کرد
اسکنر اسکن زی BQS050M
حداکثر سایز کاغذ: A4سرعت اسکن: 6 ثانیه به ازای هر برگ A4
معرفی اسکنر اسکن زی BQS050M
اسکنر
BQS050M یکی از محصولات شرکت اسکن زی است که در دسته اسکنرهای قابل حمل
جای دارد و در ابعاد 270*40*60 میلی متر به بازار عرضه شده است.
نحوه کار با اسکنر قابل حمل اسکن زی Scanzee BQS050M به این صورت است که شما باید سند مورد نظر خود را به صورت دستی به این اسکنر وارد کنید.
فایل های اسکن شده توسط اسکنر اسکن زی BQS050M بر روی کارت حافظه میکرو SD
پاورپوینت مبانی سی تی اسکن
  پاورپوینت مبانی سی تی اسکن   69اسلایدهمراه باتصاویر تعریف سی تی اسکن یک روش تصویر برداری است که در حقیقت به معنای تصویر برداری مقطعی و عرضی از اعضای بدن می باشد.   CT Scan  مخفف Computerized Tomography scan  می باشد که کلمه (Scan)  به معنی تقطیع کردن و واژه Tomo)) به معنی برش و قطعه و((Graphy به معنی شکل ویا ترسیم است.   در این روش بدن انسان یا حیوانات به صورت لایه به لایه اسکن می شودو بدین ترتیب بخشهای درونی بدن قابل رویت می شود.   ماهیت کار
ساعت نه شب بود . از خانواده خواستگار هنوز خبری نبود ‌. طاقت پدر جان طاق شده بود ، رو به مادر کرد و گفت : شاید نمی خواهند بیایند . حدود ساعت ۱۰ بود که بالاخره خواستگار ها آمدند ؛ از چهره پدر داماد چیزی معلوم نبود اما معلوم بود که مادر داماد دلش راضی به این وصلت نیست . خواهر داماد را هم اگر کارد می زدی خونش در نمی آمد . آقا جان کلی از کمالات عروس خانم گفت  . مادر جان هم چشم به گل های فرش دوخته بود تا از نگاه های سنگین خواهر و مادر داماد در امان بماند ؛
اسکنر اچ پی 8270
رزولوشن اپتیکال: 4800*dpi 4800
حداکثر سایز کاغذ: A4سرعت اسکن: 28 برگ در دقیقه اسکن رنگی و 25 برگ در دقیقه اسکن سیاه و سفید
معرفی اسکنر اچ پی 8270
اسکنر اچ پی HP 8270 یک اسکنر تخت می باشد که به منبع تغذیه خودکار ADF نیز مجهز شده است. 
این اسکنر از قابلیت اسکن انواع اسناد کاغذی، عکس، پاکت نامه، کاغذ پشت چسب دار،  کارت های شناسایی، اشیای سه بعدی و همچنین نگاتیو و اسلایدهای 35 میلی متری  برخوردار است و کارایی بالایی هم در محیط های اداری و هم در آتلی
میخواستم از دوستان نظر بخوام
به نظرتون برای آشنایی غیر سنتی به جز محیط دانشگاه و کار چه جاهایی مناسبه؟
چه جوری باید غیر سنتی آشنا بشیم و آشنایی هم در حد یک سری اطلاعات باشه و بعد خانواده رو در جریان بذاری. مثلا یک سری کلاس ها یا مکان ها و کانون هایی که قشر تحصیل کرده و جوان فعال هستند کجاهاست؟ و به نظرتون چقدر امکان آشنایی غیر سنتی وجود داره؟، یا باید چطوری برخورد کنیم وقتی با این موارد مواجه شدیم. 
من دختر چادری ام، قبلا از این موردها توی دا
برخلاف شبهای ماه رمضون هر سال که تا سحر بیدارم، امشب تصمیم گرفتم بخوابم.
دو ساعت گذشته و من خوابم نمیبره. این پشه ی بوق هم راحتم نمیذاره و تلاش های من برای کشتنش بی نتیجه مونده.
خسته ام از خواستگار رنگ رنگ
پس کجا هستی تو ای یار قشنگ؟
همین الآن سرودمش!
خدایا!
کجاست همون که عاشق منه؟ که تو می بینیش و من نمی بینم!
امان از این اشتباهیا...
سلام
می خواستم بدونم سر کتاب باز کردن و گرفتن دعاهای قرآنی برای ازدواج کار درستیه؟
من اصلا به این چیزا اعتقاد نداشتم... ولی چند بار اتفاق افتاده که خواستگار میاد و چند جلسه میگذره و همه چی خوب پیش میره و کسی که کوتاه میاد هم منم. و خواستگارها در پی جلب رضایت من... اما دقیقا وقتی که فکر میکنم دیگه وقتشه جواب بله قطعی بدم بدون اینکه دلیلش رو بفهمم طرف میذاره میره. فقط یه خداحافظی ساده میکنن بدون اینکه دلیلی بگن. منم روم نمیشه بپرسم چی شده.
یا مثلا ا
من ۳۱ سالم هست یه خواستگار دارم که شرایطش بد نیست، ایشون دو ماه قبل از اینکه به من پیشنهاد ازدواج بده بینی شو جراحی کرده، من با این مساله واقعا مشکل دارم ایشون دماغش واقعا مشکل  خاصی نداشته الان هم نسبتا طبیعی هست ولی خب چون صورتش ظریفه و الان هم بینیش کوچیکه من اصلا خوشم نمیاد. 
البته بهش نگفتم چون قصد دارم نکات منفی شو بهش بگم احتمالا میگم بهش. ایشون هر مساله ای رو من عنوان کنم در جهت اصلاح اون تلاش میکنه ولی این یکی رو که نمیتونه دیگه کاریش
سلام دوستان 
من دختری ۲۶ ساله از یه شهر بزرگ هستم که لیسانس پرستاری دارم و طرح میگذرونم، پدرم کارگر و از نظر مالی سطح پایین هستیم ولی در ازدواج من سخت گیری نمی کنم اصلا برام مادیات مهم نیست این دوره پسرها خیلی سخت میگیرن.
من موارد زیادی خواستگار داشتم ولی هیچ کدوم حتی زنگ نزدن جواب بگیرن هر چی هم فکر میکنم میبینم من چه مشکلی دارم برای همین اینجا دارم پیام میذارم که از شما نظرات تون رو بپرسم از نظر ظاهری خوشگل هستم ولی از لحاظ جثه ریزه میزه هست
اسکنر اپسون مدل EPSON Perfection V19
Epson Perfection V19 Scanner

معرفی کلی
اسکنر اپسون v19
یکی دیگر از محصولات تولیدی شرکت epson میباشد که از لحاظ کیفیت اسکن و
جنس مواد به کار رفته در ساخت اسکنر به مانند سایر اسکنر های تولیدی شرکت
اپسون از مرغوبیت خوبی برخوردار است. سایز اسکن در اسکنر v19 سایز A4
میباشد و رزولوشن اپتیکال اسکنر 4800dpi میباشد , سرعت اسکن اسکنر v19
برای حالت رنگی و سیاه و سفید 10 ثانیه با رزولوشن 300dpi و 30 ثانیه با
رزولوشن 600dpi میباشد. اپسون مدل v19 بدون سینی میب
سلام
1- آیا این ظلم به زن نیست که:
در وضعیت فرهنگی تک همسری کنونی ، این امر کاملا مشهود و بدیهی است که یک مرد دارای یک نوع شرایط می تواند بین صدها و یا هزاران زن دارای همان شرایط انتخاب کند ولی یک زن با همین شرایط باید منتظر پسندیده شدن یک نفر بماند و اگر چنین اتفاقی افتاد اما این خواستگار باب میلش نبود ممکن است شانس ازدواج را برای همیشه از دست بدهد.
سلام
یه چیزی منو تو زندگیم آزار میده، خیلی وقته این صفحه رو دنبال میکنم دیدم خیلی ها از مشکلات شون صحبت کردن منم گفتم مشکلی که دارم رو اینجا بگم ...
من دختری هستم که دارم وارد سن ۲۶ سالگی میشم، دو سه سال پیش یه خواستگار فامیل داشتم ردش کردم، پدرم خیلی بهم فشار آورد جواب مثبت بدم چون مورد مناسبیه، ولی من هیچ علاقه ای به این خواستگار نداشتم، ترسیدم تو زندگیم اثرات منفی بذاره نخواستم گند بزنم به زندگی خودم و یکی دیگه .
همه گفتن علاقه بوجود میاد بع
سلام
دختری بین 25 تا 28 سال هستم که دو هفته پیش برام یک خواستگار اومد. پدرش دوست بابام بود. خواستگاری به درخواست خانوادم بیرون از منزل برگزار شد.
ایشون خواستگار دومم بودن. قد 160. مثل خودم . لاغر. ولی خوش قیافه بود. کارش طوری بود که اصلا مرخصی نداشت. بعضی اوقات شب ها باید میرفت سرکار. ماهی 3 تومن درآمد. خونه و ماشین داشت. پدر معتاد ولی کار کن بود و خانواده پولدار. 
سطح پوشش خواهرانش به ما نمیخورد. من اهل پوشش و حجابم ولی چادری نیستم و آستین بلند و شال م
پارسال عید:

اپیزود اول:
مامانم یه روز درحالیکه تو اشپزخونه داشت چایی میریخت و صورتش هم اون ور بود گفت اگه یه خواستگار برات بیاد که بگه قبلش باهم آشنا بشیم بیرون بریم نظرت چیه؟
من: :|
مامانم: البته ما الردی ردش کردیم (لبخند ملیح راضیانه) (حالا مامانم انگلیسی نمیگه وسط حرفاش، ولی درکل :دی)

ظاهرا خواهر مادر خواستگار مربوطه از همکارای دخترخالم بوده و عنوان کرده پسر اوشون هم تهران تحصیل و کار نموده، لذا درخواست آشنایی دادن که پسره تو تهران با من

دریافت
ویزای امارات متحده عربی

با اخذ ویزای امارات متحده عربی شما مجوز ورود به شهرهای  این کشور را خواهید داشت که در این بین ،شهرهای دبی-ابوظبی-شارچه-راس الخیمه و... به ترتیب مورد توجه ایرانیان می باشد.
این ویزا بصورت الکترونیکی بوده ولیبلی روی پاسپورت خورده نمیشود.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای امارات
تا چندی پیش تنها داشتن اسکن پاسپورت با حداقل 7ماه اعتبار از زمان خروج کافی بود ولی از اواخر دسامبر 2019 مدارک ذیل لازم می باشد:
1-اسکن پاسپورت ب
اسکنر پلاستک ePhoto Z300
رزولوشن اپتیکال: 600*dpi 600
حداکثر سایز کاغذ: A4سرعت اسکن: در اندازه A4 پنچ ثانیه
معرفی اسکنر پلاستک ePhoto Z300
با اسکنر پلاستک Z300 به عکس های قدیمی خود روح و جانی دوباره ببخشید! 
این اسکنر به منظور مصارف شخصی در منازل و دفاتر اداری با حجم کاری کم برای تهیه اسکن از عکس های شما طراحی و عرضه شده است. 
ضمن اینکه از اسکنر اداری پلاستک ePhoto Z300 به منظور تهیه اسکن از اسناد در سایز A4 نیز می توان بهره برد.
اسکنر فیدر دار پلاستک ePhoto Z300 دارای ابعا
سلام دوستان 
دختری ۲۱ ساله هستم در آستانه ازدواج، مشکلی که ذهن من رو درگیر کرده خواهرم هست که ۱۰ سال پیش ازدواج کرد و دقیقا در سن من شوهرش که به خواستگاریش اومد یه آدم باشخصیت خیلی محترم بود که به شخصه من خیلی براش احترام قائلم.
همون موقع خواهرم گفت نمیخوام چون با ظاهرش مشکل دارم اما همه گفتن ظاهر و مال چند ماه اول زندگی عادی میشه و از این حرف ها، بالاخره بعد از چند ماه با صحبت های مادر و پدرم قبول کرد و عقد کردند، اوایل عقد که اصلا میگفت روم نم
☸️نحوه بار گزاری عکس در سناد☸️
عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG یا JPEG، با وضوح تصویر 200 dpi باشداندازه عکس اسکن شده باید حداکثر 400 *300 پیکسل و حداقل 300*200 باشدجهت ارسال عکس دانش آموزان،از منوی "مدیریت دانش آموزان" ، گزینه "لیست دانش آموزان" را انتخاب کنیددانش آموز مورد نظر را در لیست دانش آموزان بیابید، سپس از دکمه ی عملیات گزینه ی "تصویر دانش آموز" را انتخاب کنیدبرای دانش آموز انتخابی، با کلیک روی دکمه Browseابتدا یک فایل تصویر انتخاب کنیدسپس دکمه
این چند وقته خیلی فشار رومه .فکر میکنم اگر چیزیم بشه پدر و خواهرم چی میشن؟ یا کی به دادم میرسه؟ 
از دیروز قلبم درد میکرد.
صبح یهو خیلی شدید شد ،زنگ زدم اورژانس که سوال بپرسم و راهنمایی بده که چیکار کنم؟ آدرس گرفت آمبولانس فرستاد گفت آسپرین بخور و دراز بکش تا بیاییم!
 دو تا آقا اومدن با آمبولانس مجهز قلبی
فشارمو گرفتن و تبمو گرفتن و گفتن باید اکو بگیریم .دو تا آقا
یا اگه سختته ببریمت بیمارستان
فکر کردم دیدم اگه برم بیمارستان میبرنم جایی که عرب
ایسنا/ پژوهشگران اخیرا اسکنر مغز نوینی توسعه داده‌اند که توسط آن می‌توانند آسان‌تر از قبل اختلال اوتیسم و بیماری صرع را در کودکان تشخیص دهند.پژوهشگران اخیرا یک سیستم جدید اسکنر مغز همانند کلاه ایمنی دوچرخه سوای توسعه داده‌اند که می‌تواند عملیات اسکن را در کودکان آسانتر و قابل اطمینان‌تر از قبل ممکن سازد.کلاه مذکور امکان حرکت طبیعی را در حین اسکن فراهم می‌کند.دانشمندان می‌گویند که این یک گام مهم در جهت بهبود درک آنها از رشد مغز در دور
هرگز فکر نمیکردم،
سر اینکه فکر میکنم که توی مثلا جامعه غرب اینقدر به مرد فشار میارن و اذیتش میکننش و این انصاف نیست،
یا مثلا سر نحوه نگاهم به دنیا،
اینقدر ادم و مخصوصا پسر از من خوششون بیاد!
هر شبی که مهمونی میرم به این میرسم.
درسته که خدا به بعضیا نه قد میده نه هیکل نه قیافه نه پول، ولی میبینی یهو یه طرز تفکر میده و سر همون خواستگار میاد واسه ادم :))

خنگولتونم :)
اسکنر پلاستک ePhoto Z300
رزولوشن اپتیکال: 600*dpi 600
حداکثر سایز کاغذ: A4سرعت اسکن: در اندازه A4 پنچ ثانیه
معرفی اسکنر پلاستک ePhoto Z300
با اسکنر پلاستک Z300 به عکس های قدیمی خود روح و جانی دوباره ببخشید! 
این اسکنر به منظور مصارف شخصی در منازل و دفاتر اداری با حجم کاری کم برای تهیه اسکن از عکس های شما طراحی و عرضه شده است. 
ضمن اینکه از اسکنر اداری پلاستک ePhoto Z300 به منظور تهیه اسکن از اسناد در سایز A4 نیز می توان بهره برد.
اسکنر فیدر دار پلاستک ePhoto Z300 دارای ابعا

ویزای امارات متحده عربی

با اخذ ویزای امارات متحده عربی شما مجوز ورود به شهرهای  این کشور را خواهید داشت که در این بین ،شهرهای دبی-ابوظبی-شارچه-راس الخیمه و... به ترتیب مورد توجه ایرانیان می باشد.
این ویزا بصورت الکترونیکی بوده ولیبلی روی پاسپورت خورده نمیشود.

مدارک لازم جهت اخذ ویزای امارات
تا چندی پیش تنها داشتن اسکن پاسپورت با حداقل 7ماه اعتبار از زمان خروج کافی بود ولی از اواخر دسامبر 2019 مدارک ذیل لازم می باشد:
1-اسکن پاسپورت با حداقل
دختری هستم که بین ٢٠-٢٥ سال، مشکلم مثل خیلی از دخترهای دیگه متاسفانه اینه که خواستگار ندارم! اما جالب اینه تا یک سال قبل کلی خواستگار داشتم اما یهو کلا قضیه کنسل شد، توی این یه سال و خردی کلا ٤-٥ نفر بودن که اصلا قضیه جدی نشده دو نفر شون هم که از طرف خانواده ی پسر منتفی شده. 
این وضعیت خیلی اعصابم رو خورد میکنه به خصوص تا یه کم چهره م ناراحت باشه پدر و مادرم سریع فکر میکنن من غصه ی ازدواج میخورم! و نگاه و حرف هاشون ترحم آمیز میشه، توی چشم های باب
گوگل فتواسکن چیست و چگونه کار می‌کند؟

گوگل PhotoScan یک اپلیکیشن همراه و تکمیل‌کننده Google Photos است که اجازه می‌دهد کاربران عکس‌های چاپی خود را اسکن و به صورت دیجیتالی آرشیو کنند.
این اپلیکیش
☸️نحوه بار گزاری عکس در سناد☸️
عکس اسکن شده فقط باید با فرمت JPG یا JPEG، با وضوح تصویر 200 dpi باشد
اندازه عکس اسکن شده باید حداکثر 400 *300 پیکسل و حداقل 300*200 باشد
جهت ارسال عکس دانش آموزان،از منوی "مدیریت دانش آموزان" ، گزینه "لیست دانش آموزان" را انتخاب کنید
دانش آموز مورد نظر را در لیست دانش آموزان بیابید، سپس از دکمه ی عملیات گزینه ی "تصویر دانش آموز" را انتخاب کنید
برای دانش آموز انتخابی، با کلیک روی دکمه Browse
ابتدا یک فایل تصویر انتخاب کنید
سپس د
بارکدخوان دلتا OD7270
سرعت اسکن: 2100 اسکن در ثانیه 
تکنولوژی خواندن: نوری
معرفی بارکدخوان دلتا OD7270
یکی از دستگاه های پرکاربرد در فروشگاه ها، سوپر مارکت ها، انبارها، کتابخانه ها و داروخانه ها بارکد خوان یا بارکد اسکنر است که برای جمع آوری اطلاعات کالاها از طریق اسکن بارکد موجود بر روی آنها مورد استفاده قرار می گیرد.
بارکدخوان دلتا OD7270 از جمله بارکد خوان رومیزی محسوب می شود و از قابلیت اسکن بارکدهای تک بعدی و دو بعدی بهره می برد.
بارکد خوان دلت
سلام
بنده مجردم و تجربه ای ندارم. اما از دوستان متاهل زیاد شنیدم که در زندکی مشترک، خانواده همسر خیلی مهم هستن. گفتن اگر چه با همسرشون شناخت کامل داشتن، سال ها بعد از آشنایی و ... ازدواج کردن و همسران شون معیارهاشون رو دارن، (حتی ازدواج های فامیلی)، اما اختلافات و تفاوت ها خانوادگی ارتباط شون رو با شوهران شون تحت الشعاع قرار داده. میگن که فقط خود فرد کافی نیست و خانواده ش خیلی مهمن و اون ها اشتباه شون این بوده که تا قبل عقد با خانواده خواستگار ز
دختری 33 ساله و مجرد هستم با  چهره ای  متوسط و قد بلند و باریک، دارای تحصیلات عالیه، به تازگی شاغل شدم. چقدر باید امید داشته باشم و چقدر احتمال داره که خواستگار مجرد سر راهم قرار بگیره؟!، که هم  با سن من سازگار باشه و  هم  طرف سابقه رابطه ها نامشروع و دوستی ها عمیق و طولانی با دحتران نداشته باشه؟، و یا متاهل نباشه؟ (مطلقه بدون فرزند یا با سابقه  نامزدی و عقد مشکلی نیست ولی  بقیه روابط با اعتقادادتم جور در نمیاد!).
شرایط مالی خاصی ندارم مهریه 14 س
وقتی 22 سالم بود با یکی از آشنایان مون که نزدیک چهل ساله بود داشتیم در مورد ازدواج صحبت میکردیم، موضوع سن  مناسب ازدواج بود که من گفتم برای دختر تا 25 سال و برای پسر نهایت تا 29 خوبه. اونم گفت من که 35 سالگی ازدواج کردم چطور؟، منم گفتم خیلی دیره 35 سالگی.
اون روز رو دقیقا یادمه، یه کم رنگ صورتش پرید و بحث رو خاتمه داد و بلند شد رفت حس کردم ناراحت شده ولی زیاد برام مهم نبود چون  فکر میکردم صرفا نظر شخصی مو گفتم و قضاوت نکردم و کار خاصی نکردم ازمن پرسید
اگر از فهم و شعور دختری خوشتون بیاد اما زیبایی اش 55 باشه از 100... چیکار میکنید؟
مخصوصا که مادرتون مخالف باشه و بگه اصلا خوشم نیومد و صدتا ایراد روی ظاهر بزاره و براش هم اصلا شعور و فهم مهم نباشه.
یعنی مهمه اما همه رو یه جا با هم میخواد.
خب اون دختری که خوشگله صدتا خواستگار رنگ و وارنگ داره، هیچوقت زن پسر آس و پاسی مثل من که هیچکس پشتش نیست نمیشه. نمیدونم چرا به این چیزا فکر نمی کنند!
میخواهید ازدواج کنید ولی چرا خواستگار ندارید؟ پیشنهادات دوستی زیادی داشته اید ولی کسی برای خواستگاری نمی آید؟ با اینکه خوشگل هستید هنوز خواستگار ندارید؟ آیا بخت شما بسته شده است؟ در این مقاله به این سوال بزرگ “چرا خواستگار ندارم” می پردازیم.
چرا خواستگار ندارم؟ مقصر کیست؟
دامنه مقصران این اتفاق بسیار گسترده است. برخی افراد نابرابری درآمد و ثروت را سرزنش می کنند، برخی دیگر انگشت خود را به سمت کاهش اعتقادات مذهبی می دانند و برخی دیگر شغ
بارکدخوان تایسون Ty-2115w
سرعت اسکن: 300 اسکن در ثانیه
تکنولوژی خواندن: نوری
معرفی بارکدخوان تایسون Ty-2115w
بارکد خوان تایسون Tyson Ty-2115w یک دستگاه بارکد خوان بی سیم می باشد که برای استفاده در محیط های فروشگاهی و انبارداری یک انتخاب ایده آل به شمار می آید. این بارکد خوان دارای ابعاد 140*109*260 میلی متر و وزن 400 گرم است و به آسانی در دست قرار می گیرد.
طراحی ارگونومیک بارکدخوان تایسون Ty-2115w برای کسانی که ساعاتی طولانی از روز را به کار با بارکد خوان می گذرانند ب
سلام 
من علی ۲۹ سالمه، خیلی جاها خواستگاری رفتم، ظاهرم بد نیست، همه میگن معمولیه، قد بلند هم هستم، اما لاغر اندام، نزدیکه به ۱۷ جا خواستگاری رفتم اما از این ۱۷ جا فقط ۲ نفر به دلم نسبتا نشستن که اون ها هم خانواده هاشون به علت اینکه شغلم شهر دیگه هست میگن نه. 
تو اون شهر با یه دختر آشنا شدم البته اتفاقی از نظر من که به دل نشستن کافیه اما ظاهرش بهتره ، البته شاید چون به دلم نشسته میگم.
سنش ۲۲ ساله، دانشجو هستن اما پوششون خیلی آزاد هست و تو آیدی ت
سلام
سوالی از خانوم های خانواده برتر داشتم در مورد شغل خواستگار.
خب الان دیگه همه میدونیم تو شرایط فعلی یکی از موانع اصلی ازدواج مساله اشتغال جوانانه، برای همین این نظر خواهی رو میخوام انجام بدم تا برای ما پسرها بهتر معلوم بشه که خانم های حاضر در این جا با چه شغل هایی و چه میزان حقوقی کنار میان.
خانوم ها بیزحمت اول یه توضیح کوتاه در مورد خانواده خودتون بدین، مثلا شغل پدر و موقعیت اجتماعی و مالی خانوادتون و ...، تا برامون معلوم بشه خانومی که دا
بسم الله الرحمن الرحیم
سلام خدمت همه دوستان
دختر و پسری برای ازدواج به هم معرفی شدن که دارای این ویژگی ها هستند؛
پسر خوب و با اخلاق، اهل تلاش و کار، و از نظر جسمی هم خوب هست.
دختر محجوب و مهربان، یک سال بزرگتر از آقا پسر، مدرک دختر فوق لیسانس و پسر دیپلم ، خانواده دختر از لحاظ مالی بهتر از پسر ، از نظر جسمی هم دختر چهره و اندام معمولی دارن، با توجه به اختلافاتی که هست به نظرتون ادامه آشنایی به صلاح هست؟
ممکن هست با این شرایط اقتدار و تکیه گا
پاورپوینت اسکنر لیزری سه بعدی

پاورپوینت اسکنر لیزری سه بعدی –شامل 46 اسلاید در قالب پاورپوینت و قابل ویرایش
مشخصات فایل

تعداد صفحات
46

حجم
1435 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
مکانیک

توضیحات کامل

پاورپوینت اسکنر لیزری سه بعدی –شامل 46 اسلاید در قالب پاورپوینت و قابل ویرایش

فهرست مطالب:
اسکنر سه بعدی چیست؟
کاریرد اسکنر سه بعدی
کاربرد اسکنر سه بعدی در صنعت ساختمان‌سازی و مهندسی عمران
کاربرد اسکنر سه بعدی در سازوکار طراحی
کار
یکی از دلایل محبوبیت چاپگر سه بعدی فلزات این است که می توان قطعات را به صورت سریالی برای تولید انبوه چاپ کرد. در حقیقت ، برخی از قطعات تولید شده با چاپگر سه بعدی فلزات ، در حال حاضر به همان اندازه و حتی بهتر از قطعات ساخته شده با روش های قدیمی هستند.
اما چاپگر سه بعدی فلزات چگونه کار می کند؟
محفظه ساخت ابتدا با گاز بی اثر (به عنوان مثال آرگون) پر می شود تا اکسیداسیون پودر فلز به حداقل برسد و سپس تا دمای مطلوب ساخت گرم شود.
یک لایه نازک از پودر فلز
سلام دوستان عزیز
من دختری ۲۲ ساله هستم، به تازگی خواستگاری برام اومده که خود آقا پسر از هر نظر پسر خوبی هستن و هیچ کس هیچ بدی در مورد ایشون نمیگه، اما متاسفانه خانواده چندان مناسبی ندارن، حرف پشت شون زیاده (خواهرهاشون)، و تا اون جایی که من خبر دارم مادرشون هم خانوم صاف و صادق و یه رنگی نیستن.
من واقعا موندم چیکار کنم، از یه طرف خودشون گناهی ندارن و شرایط شون کاملا با من جوره از یه طرف هم از نظر خانوادگی به هم نمیخوریم و همچین چیزهایی برای ما پذ
 دانلود کتاب مبانی برق هنرستان pdf

دانلود فایل

الکترونیک - مهندسی برقreza3faz.blogfa.com › tag › الکترو... Translate this page مهندسی برق | الکترونیک - قدرت-الکترونیک-کنترل-مخابرات - مهندسی برق. ... لیست چند سایت برای دانلود کتاب به صورت رایگان در قالب Word و PDF ... دانلود رایگان مجوعه کتابهای هنرستان ... همچنین مبانی نظری، تکنیکی و جنبه های کاربردی مباحث پردازش تصویر با بر
شرکت توشیبا یکی از باسابقه ترین تولید کنندگان دستگاه کپی می باشد و ما امروز قصد داریم به تحلیل و بررسی مدل 389CS این شرکت در سایت ایده برتر بپردازیم.

دستگاه کپی توشیبا 389CS
نوع: لیزری، رومیزی، سیاه و سفید و رنگیزمان تهیه اولین کپی: سیاه و سفید: 6 ثانیه، رنگی: 6.5 ثانیهسرعت کپی: 50 برگ در دقیقه
وضوح چاپ:  1200*1200 dpiحافظه: 2 گیگابایت
معرفی دستگاه کپی توشیبا e-STUDIO 389CS
اگر قصد خرید دستگاه کپی دارید و به دنبال محصولی خوش ساخت و با کیفیت هستید، دستگاه کپی تو
داستان عشقی غیرممکن که زاده ی انتقام است. میران بعنوان تاجری وارد
شهر میشه و مراوداتش رو با خانواده ی شاداوعلوها بیشتر وبیشتر میکنه و در
نهایت نوه ی نصوح شاداوعلو(ریّان) رو خواستگاری میکنه. از اوجاییکه ریّان
نوه ی تنی نصوح نیست و میران خواستگار واقعا خوبی محسوب میشه نصوح نوه ی
دیگه اش رو بهش میده و میران که هدفش انتقامه قبول میکنه …
دریافت
حجم: 23.5 مگابایتتوضیحات: norton mobile Security & Antivirus نسخه اندروید می باشد که بسیار کارامد و قدرتمند می باشد. با استفاده از این نرم افزار امنیت کامل گوشی و تبلت شما در برابر انواع نرم افزار های مخرب و ویروس ها حفظ خواهد شد. اسکن نرم افزار دانلود شده یا نصب شده به صورت خودکار، پاک کردن نرم افزارهایی که به صورت مخفیانه اطلاعات شما را می دزدند و به محض اتصال به اینترنت آنها را ارسال می نمایند، اسکن کردن خودکار و یا دستی دستگاه اندروید، قابلیت قفل
اولین باری که برایم خواستگار آمد، دقیقا یادم نیست ۱۹ یا ۲۰ ساله بودم...کمتر؟ بیشتر؟ انگار یک عمر گذشته، در حالی که همین حالا من در آستانه ۳۱ سالگی هستم.
ماجرا از این قرار بود که وقتی از دانشگاه برمیگشتم توی مسیر از جلوی مغازه ی استاد علی بنا رد میشدم. استاد علی که همه اوسا علی(بدون سیلاب و تاکید روی عین علی) صدایش میزدند، پسر دایی مادربزرگم بود اما با مادرم مثل خواهر و برادر بودند. طوری که من که انقدر روی پوشاندن مو و مچ دست ها و... از دید نامحرم
با سلام بر دوستان عزیزم !!
بنده برای اینکه شما بتوانید بدون هزینه به کتاب ریاضی پایا ( مرشد ) دسترسی داشته باشید با بهترین کیفیت دو فصل از این کتاب را اسکن کرده ام و در اختیار شما قرار می دهم.
بقیه فصل هارا نیز در وقتی مناسب اسکن کرده و در وبلاگ قرار می دهم.

برای دانلود فصل اول کلیک کنید.
برای دانلود فصل دوم کلیک کنید.
مدتهاست که 
نمی دونم چطوری بنویسم 
مدتهاست یعنی چند وقت? روزها? هفته ها? ماه ها? 
نمی دونم 
اما انگار حس می کنم 
نمی دونم 
اول اینکه خیلی از چیزای دنیا برام الکی شده 
دوم اینکه ازدواج همچنان یه رویاست اما دیگه باورم شده که دیری نپاید که نیازم تمام بشود 
دیگه تو فامیل پدری چون تا حد خوبی (خوب برای خودم) احترام دارم احساس آدم بودن می کنم 
این حس رو تو خانواده ی خودم اون قدری که میخوام، ندارم
در فامیل مادری هم کم دارم اما هست 
در محل کارم هم خیلی ک
زمان دانشجویی، اردوی مشهد، خوابگاه....
شما اصلا رعایت نمی کنید، خوابگاه یعنی هماهنگی یعنی رعایت حال همو کردن،من باید زود بخوابم وشماها اصلا اهمیت نمیدید،اینم مثل فرهنگ آپارتمان نشینی ِ ، ولی متاسفانه....
سکوتِ همه و خجالت زدگی....
من: خوابگاه یعنی هماهنگی، رعایت حال همو کردن، مثل فرهنگ آپارتمان نشینی، ولی متاسفانه شما برخلاف جمع هستین و از بقیه انتظار دارین رعایت کنن، چرا شما خودتون رعایت نمی کنین و ازبقیه انتظار دارین!؟
از آشنایان بود اون خ
برای تست نفوذ یک شبکه یا دیوایس های درون شبکه اولین کاری که باید انجام شود این است که تمامی ای پی های فعال درون شبکه را اسکن و پیدا شوند که در قدم های بعدی تست نفوذ دقیقا بر روی دیوایس مورد نظر انجام شود که حملاتی نظیر حملات مرد میانی و اسنیف کردن شبکه انجام شود برای این کار نیاز به ابزار هایی خواهید داشت که در ادامه به معرفی ان ها می پردازیم.
آموزش پیدا کردن ای پی های فعال شبکه
در ابتدا اگر داخل ویندوز هستید در cmd دستور ipconfig و اگر درون لینوکس
با سلام خدمت کاربران عزیز
من یه دختر شهرستانی ام، تحصیلکرده و چهره زیبایی هم دارم، اما بی نهایت مشکل پسندم، رو قیافه فوق العاده حساسم به راحتی کسی به دلم نمیشینه، الان ۳۲ سالمه ولی بالا رفتن سنم نظرم رو تغییر نمیده که مشکل پسندیم رو کنار بذارم.
ماهی یکی دو تا خواستگار دارم دو سالی هم هست که بیکارم و خونه نشین شدم، خلاصه اینکه هر کی میاد خواستگاریم تا به دلم نشینه، بهترین موقعیت رو هم که داشته باشه ردش میکنم، تا اینکه جدیدا یه خواستگار واسم ا
با سلام
بنده پدرم اعتیاد داره ...، جوری هم  نیست که خیلی ضایع باشه ...، میخواستم بدونم این موضوع رو چه زمانی بهتره به خواستگار بگم؟، یا اصلا باید بگم؟، واقعا نمیدونم ممنون میشم راهنماییم کنید
امیدوارم نظرات تون رو بهم بگین چون واقعا جوابش رو نمیدونم ...
مرتبط:
آقا پسرها، تا چه حد معتاد بودن پدر دختر براتون مهمه؟
خواستگارهام به خاطر اعتیاد پدرم منصرف میشن
ازدواج یک نظامی با دختری که پدرش زندان بوده
به خواستگاری دختری که باباش اعتیاد و سوء سابقه

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

نوجوان خوشبخت